X
nové UPOZORNĚNÍ
vanocnmi TA.jpg
kafé3

Náš příběh ...o CAFÉ COLUMNA

Stylová kavárna CAFÉ COLUMNA 

Café Columna byla otevřena v listopadu 2015, přímo naproti restauraci Columna, a tak perfektně doplňuje její koncept, jak svým umístěním, tak i designem a skvělou nabídkou pokrmů a nápojů. Kavárna je umístěná tak, aby byla všem návštěvníkům vždy po ruce - přímo naproti restauraci Columna, čímž je zajištěn pohodlný přesun po dobrém obědě na lahodnou kávu a něco sladkého.

 

To pravé místo..

Vybrat správné místo pro pracovní setkání či přátelské posezení nad dobrým šálkem kávy, v hezkém moderním prostředí a v blízkosti sídla zaměstnání není vždy jednoduché. Zde se však takové místo podařilo vytvořit. Hlavním cílem je dopřát každému zákazníkovi gastronomický zážitek prvotřídní kvality, proto se zde poctivě vybírají jen kvalitní a čerstvé suroviny.

Vždy něco nového..

Do kavárny se přesunuli oblíbené snídaně, k dispozici je stálá nabídka pokrmů a nápojů, doplněná o týdenní nabídku, která je pravidelně zveřejňována na facebooku a webových stránkách. Café Columna se vždy snaží doplnit speciální nabídku restaurace a každý měsíc je stálá nabídka obohacena o příchuť kávy navíc a nějaký speciální nápoj.

 
  • Moderní designové prostředí
  • Příjemný personál
  • Výběrová káva
  • Domácí výrobky z prvotřídních surovin
  • Pestrá nabídka snídaní
  • Možnost objednávky našich výrobků na Vaši pracovní poradu
  • Wifi zdarma
  • Možnost využití prostor pro soukromé účely
  • Letní zahrádka
IMG_8976
 

Ne jen káva

Klíčem k fungování kavárny je však především dobrá káva, připravuje se zde dle nejvyšších standardů kávové kultury a pro dosažení perfektního kávového zážitku se zde připravuje káva Nespresso s nejdelikátnějším aroma Grands Crus zelené kávy. A protože Nespresso experti vybírají kávu výhradně v kategorii „Gourmet", která představuje pouhých 10 % celosvětové produkce kávy, je pro vás zajištěna ta nejvyšší kvalita a můžete si vybrat z 11 druhů různě namíchaných směsí káv.

IMG_4035-Edit
 

Vybere si každý

V Café Columna se snažíme uspokojit nejen jednotlivce, ale i větší skupiny či velké firmy, proto máme celoročně k dispozici take away nabídka snídaňových menu, které stačí objednat prostřednictvím online formuláře a pak už jen vychutnávat třeba na Vašem pracovním meetingu.